دوشنبه 31 تير 1398

قراردادهای نفتی

27
ایران و آلمان قرارداد همکاری در بخش پایین دستی نفت امضا کردند
 شرکت نفت سپاهان و شرکت «ای.دی.ال» آلمان، قرارداد مهندسی و انتقال دانش فنی را با هدف بهبود کیفیت محصولات تولیدی مواد اولیه روغن های موتوری و صنعتی امضا کردند.   «محمد ابراهیمی» مدیرعامل شرکت نفت سپاهان و «مایکل هاید» مدیرعامل شرکت ای.دی.ال آلمان، عصر چهارشنبه این قرارداد را امضا کردند. مدیرعامل شرکت ... ادامه »
26
 آمریکا مجبور به اعطای معافیت به خریداران نفت ایران است
 «سید مهدی حسینی» معاون اسبق وزیر نفت، گفت: آمریکا مجبور است به خریداران نفت ایران معافیت بدهد، چون در غیر این صورت قیمت نفت بالا می رود و اقتصادهای زیادی که به هم متصل هستند به هم می ریزد. حسینی درباره ادعای «دونالد ترامپ» رییس جمهوری امریکا، برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران گفت: تقاضا برای نفت در دنیا سالانه بین ی... ادامه »
14
خداحافظی علی کاردر از مدیر عاملی شرکت ملی نفت قطعی شد/ روابط عمومی نفت فعلا وقت ندارد!
پیک نفت: شنیده های خبرنگار پیک نفت از محافل مطلع نفتی حکایت از قطعی شدن پایان ماموریت علی کاردر در شرکت ملی نفت دارد و احتمالا هفته آینده و پس از یوم الله 22 بهمن حکم مدیر عامل جدید به امضای بیژن زنگنه منتشر خواهد شد. گزارش ما حاکیست، علی کاردر که نام او پیشتر در برخی پرونده های بزرگ ملی توجه نهادهای نظارتی را به خود جلب کرده بود و در افکار عمومی ... ادامه »
16
تضمین حقوق قانونی ایران در قرارداد با توتال
پیک نفت: سخنگوی دولت گفت: یکی از نقاط قوت قرارداد توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی این بود که برای هر نوع شرایط غیرمعمول همچون تحریم، این نقش را برای استیفای حقوق قانونی طرف ایرانی قائل شده است. محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت در پاسخ به این‌که مدیر شرکت نفتی توتال اعلام کرده که از تحریم‌های احتمالی پیروی می‌کند و در این صورت آیا ایران نسبت به ق... ادامه »
10
پیشنهاد توسعه فرزادB روی میز هندی‌ها
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به مکاتبه بین شرکت ملی نفت ایران و هندی‌ها برای توسعه میدان گازی فرزادB گفت: هندی‌ها درحال بررسی مواضع اقتصادی هستند. ادامه »
10
امضای تفاهمنامه شرکت ملی نفت ایران و شرکت ORG نروژ
شرکت ملی نفت ایران و ORG نروژ، تفاهمنامه ای امضا کردند که بر مبنای آن مطالعه میدان سردار جنگل و بلوک‌های اکتشافی ٢٤، ٢٦ و ٢٩ دریای خزر در دستور کار شرکت نروژی قرار می گیرد. ادامه »
22
کارشکنی های دلواپسان و فرصتی که از دست رفت/ انعقاد قرارداد با شرکت های بزرگ نفتی تکلیف است
سید حمید حسینی عضو اتاق بازرگانی ایران، گفت: ما فرصت یک ساله قبل از انتخاب ترامپ را به خاطر کارشکنی های دلواپسان از دست دادیم اما امروز که شرکت های بین المللی نگران همکاری با ایران نیستند مصلحت وزارت نفت و منافع ملی ایجاب می کند که هر چه زودتر قراردادها منعقد شود. ادامه »
08
قرارداد همکاری اروپایی ها روی میز پتروشیمی مارون
مدیرعامل شرکت پتروشیمی مارون گفت: برای بخش مهندسی  2طرح جدید با شرکت‌ شل و 2 شرکت ایتالیایی از جمله تکنی مونت مذاکره داشتیم که در مرحله امضای قرارداد هستیم. ادامه »
08
غول های نفتی در راه ایران/ مناقصه برای میدان آزادگان در حال اجراست
وزیر نفت اظهار امیدواری کرد، ایران بتواند امسال با شرکت توتال فرانسه، لوک اویل روسیه، مرسک دانمارک و احتمالا پرتامینای اندونزی، قرارداد امضا کند. ادامه »
04
وعده قرارداد بزرگ نفتی ایران و روسیه به نوروز رسید/ پای روسها به قراردادهایIPC باز شد
وزیر انرژی روسیه به خبرگزاری اینترفاکس گفت: نمایندگان ایران 27 مارس یعنی سه شنبه 8 فروردین 96 برای امضای قرارداد نفتی به مسکو می‌روند.  پیک نفت گزارش می دهد؛  الکساندر نوآک، وزیر انرژی روسیه به خبرگزاری اینترفاکس گفت نمایندگان ایران 27 مارس یعنی سه شنبه 8 فروردین 96 برای امضای قرارداد نفتی به مسکو می‌روند. این مقام روس 3 روز پ... ادامه »
04
مناطق نفت‎‎خیز جنوب و گروه مپنا تفاهم‎نامه محرمانگی امضا کردند
پنجمین تفاهم‌‎‎نامه و قرارداد محرمانگی بین شرکت ملی مناطق نفت ‎خیز جنوب و گروه مپنا برای توسعه سه میدان نفتی کرنج، پارسی و رگ سفید امضا شد.  پیک نفت گزارش می دهد؛  این تفاهم ‎‎نامه و قرارداد محرمانگی با هدف مطالعه سه میدان کرنج (مخازن آسماری، پابده و خامی)، پارسی (مخزن آسماری) و رگ سفید (مخازن آسماری، بنگستان و خ... ادامه »
22
سلامت مالی و انتقال فناوری ،ضرورت های انعقاد قراردادهای خارجی از نگاه سازمان بازرسی
مدیرکل حقوقی وزارت امور خارجه جمهوری فدرال آلمان عصر امروز با حضور در سازمان بازرسی کل کشور ضمن ديدار با رئیس سازمان بازرسی كل كشور با بازرس كل امور نيرو و ارتباطات دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش پیک نفت به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، فرزاد مخلص الائمه در این دیدار با اشاره به تجربه تخصصي 20 ساله خود در حوزه صنعت و انرژي ايران گفت: ا... ادامه »
14
فهرست شرکت های E&P خارجی برای حضور در توسعه نفت ایران اعلام شد
شرکت ملی نفت ایران از میان شرکت‌های متقاضی حضور در مناقصات بالادستی نفت و گاز، ۲۹ شرکت اکتشاف و تولید نفت و گاز خارجی را تعیین صلاحیت کرد.   پیک نفت گزارش میدهد؛  شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد برای تعدادی از پروژه های اکتشاف و تولید نفت و گاز ایران، طی چند دوره مناقصه برگزار کند از این رو از شرکت های اکتشاف و تولید (E&P) خارجی... ادامه »
03
وکلا انصراف دادند، سئوال درباره IPC  بازهم از دستور خارج شد
طبق اعلام هیأت رئیسه مجلسنمایندگان از سوال درباره تأثیر الگوی جدید قراردادهای نفتی در تضعیف استقلال کشور از وزیر نفت منصرف شدند تعدادی از نمایندگان مجلس از طرح سوالشان از زنگنه وزیر نفت که درباره تأثیر الگوی جدید قراردادهای نفتی در تضعیف استقلال کشور بود، انصراف دادند که اعلام وصول شد. به گزارش فارس، غلامرضا کاتب عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ... ادامه »
06
طی ٦ ماه آینده ٣ قرارداد نفتی با الگوی جدید امضا می شود
 معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی گفت: با توجه به محدودیت زمانی، تا پایان امسال نمی توان بیش از سه قرارداد با الگوی جدید قراردادهای نفتی امضا کرد. پیک نفت/ غلامرضا منوچهری، در نشست آموزشی صنعت نفت با موضوع الگوی جدید قراردادهای نفتی اظهار کرد: امیدواریم هفته جاری، اصلاحیه قراردادهای جدید نفتی در هیئت دولت تصویب شود و ... ادامه »
صفحه 1 از 3اولين   قبلي   [1]  2  3  بعدي   آخرين   
رویدادها و سمینارها
تقویم نمایشگاه های بین المللی تهران در سال 95 تقویم نمایشگاه های بین المللی تهران در سال 95

پیک نفت - تقویم رسمی نمایشگاه های بین المللی تهران